VODÍKOVÉ REGENERAČNÍ CENTRUM

21.03.2023

 na FB: Vodíkové centrum 

na IG: Vodíkové _centrum

Velký potenciál vodíku je ve všech odvětví - krása, zdraví, lázeňství, sport, regenerace a péče o domácí mazlíčky,.... 

Každého osloví,  Vodík je palivo pro naše buňky. 

- MUSÍTE VYZKOUŠET VYZKOUŠET SPECIÁLNÍ KOSMETIKU SPOJENOU S VODÍKEM - není to kosmetika jen pro Vaši pleť - ALE HLAVNĚ PRO VAŠE BUŇKY !!!!!

Molekulární Vodík je nejmenší molekula ve vesmíru. Má extrémně malou velikost a vysokou rozpustnost v tucích, což mu umožňuje snadno pronikat do podbuněčných částí mitochondrií (strojovna buněk biologického systému) a dalších míst v celém těle. 

Proč je čím dál více žádaným produktem po celém světě? Protože jeho prospěšné a pozitivní účinky na lidský život se již nedají zatajit a popřít. Má naprosto zásadní přínosy pro náš život:

- odstraňuje příčiny vzniku civilizační chorob, zvyšuje fyzickou i duševní energii, zlepšuje stav pokožky, zvyšuje okysličení srdce, chrání mozek a nervový systém, chrání DNA našich buněk před poškozením, podporuje prokrvení a regeneraci orgánů, omlazuje organismus - REGENERUJE DNA

A teď k té kráse - základem okouzlující tváře je jistě celkové fyzické zdraví, vnitřní harmonie, přirozené sebevědomí, ale nyní je tu jeden zcela nový pomocník, který vám k dosažení spokojenosti s vaší pletí, může výrazně napomoci - molekulární vodík  lze použít na obličejovou masáž zlepší prokrvení a pružnost pleti, díky čemuž se váš obličej viditelně rozzáří, zároveň tonizuje svaly, zmírňuje projevy stárnutí a redukuje mimické vrásky.

Kdo trpí kožními projevy typu akné, lupénky, pigmentovými skvrnami třeba ze slunečního záření, různými ekzémy, některými alergiemi... mohl by mu molekulární vodík pomoci formou jednoduché každodenní domácí vodíkové terapie. Ta spočívá  v ošetření pleti různými typy produktů, které při aplikaci na pleť vyvíjejí molekulární vodík. Jeho následné působení na zdraví kožních buněk je zkoumáno vědci a jsou zaznamenány velmi pozoruhodné účinky.

I pro zcela zdravou pleť je molekulární vodík velmi prospěšný. Ideálně v kombinaci s hydratací pleti pitím kvalitní pitné vody s obsahem molekulárního vodíku v synergii s tvorbou kolagenu - základního stavebního prvku všech pojivých a podpůrných tkání. 

Výrazně přispějete k zdravé a krásné pleti dodáváním molekulárního vodíku tělu "zevnitř", tedy například inhalováním vodíku do plic, denním používáním vodíkových tablet coby potravinového doplňku či pitím vody obohacené o molekulární vodík.

Přijeďte si to vyzkoušet.  VOLEJTE 777 088 419 napište si i o zkušenosti s vodíkem od lidí, kteří nám je píší.

Máte zájem si půjčit malý generátor domů? Zavolejte si o volný termíny a podmínky.

 PRONÁJEM H2 GENERÁTORŮ •. Pronájem vodíkového generátoru je vhodný pro každého kdo: • má zájem vodík vyzkoušet na vlastní kůži • uvažuje o koupi generátoru, ale chce jej napřed vyzkoušet • si chce dopřát vodíkovou kůru, ale nechce nebo nemůže do H2 generátoru investovat Proč vodík? • je velmi účinným antioxidantem• urychluje regeneraci buněk • pomáhá ulevovat od bolesti • efektivně pomáhá zbavovat tělo zánětu a jeho vnitřních i vnějších projevů (akné, lupénka, ekzémy, chronická bronchitida, laryngitida,..)  

CITACE ODBORNÍKŮ:

"Molekulární vodík mě nepřestává fascinovat svojí univerzálností a výjimečnými účinky, které ocení jak profi sportovci, tak i chronicky nemocní lidé. Jsem si jist, že molekulární vodík nám ještě nevydal všechna svá tajemství.

Doc. PhDr. Michal Botek, Ph.D.

Fakulta tělesné kultury Univerzity
Palackého v Olomouci

"Pozitivní účinky molekulárního vodíku jsou již všeobecně známé. Jeho komplexní podávání a využití je optimální v lázeňství, zdravotních zařízeních a hotelech se zdravotním zázemím. Procedury s minerální vodou sycenou H2, inhalace H2, pití pitné či minerální vody sycené H2, lokální aplikace H2, H2 doplňky stravy - 90 % pacientů i jen po týdenním pobytu s terapeutickým posílením přírodních minerálních zdrojů molekulárním vodíkem, subjektivně i objektivně hodnotí pobyt účinnější než pobyt bez přísady H2."

MUDr. Josef Peták

Lázeňské sanatorium Dr. Peták,
Františkovy Lázně

"Molekulárny vodík vzhľadom na jeho antioxidačné a protizápalové vlastnosti predstavuje novú terapeuticku stratégiu na zmiernenie následkov oxidačného stresu. To sa výrazne prejavuje aj pri zmierňovaní radiačného poškodenia a pri postradiačnom syndróme. Ako ukázali naše klinické štúdie, molekulárny vodík je efektívny pri zmierňovaní metabolického syndrómu a nealkoholickej steatózy pečene."

Prof. Jan Slezák, Ph.D., DrSc.

Centrum experimentální medicíny SAV – Ústav
pro výzkum srdce, Bratislava

"Molekulární vodík likviduje oxyradikály spojené s nemocí, především hydroxylový radikál a peroxynitrit, zatímco oxyradikály potřebné pro fyziologické funkce, nerozkládá. Tím je výjimečný v porovnání s jinými antioxidanty. Jestliže je molekulární vodík kapán na povrch oka v podobě očních kapek, aktivuje antioxidační enzymy v rohovkovém epitelu, čímž působí preventivně proti oxidačnímu stresu ze znečistěného prostředí."

Doc. MUDr. Jitka Čejková, DrSc.

H2 Pharm, Praha

"Jeho vliv na regeneraci organismu je téměř zázračný, což jsem vysledoval i při léčbě onkologických pacientů. Medicína, natož veřejnost, ho ještě nedocenily."

PharmDr. Milan Krajíček

K2 Pharm, Praha

"Molekulárny vodík zvyšuje komfort a efektivitu športového výkonu, čo spája s luxusnou regeneráciou."

MUDr. Pavol Malovič, Ph.D.

Ústav tělovýchovného lékařství
Slovenské zdravotnické univerzity Bratislava

"Molekulární vodík zmírňuje projevy zánětlivých revmatických onemocnění jako jsou bolest a kloubní ztuhlost"

MUDr. David Suchý, Ph.D.

Oddělení klinické farmakologie a revmatologie FN Plzeň

"Molekulární vodík skvěle obohacuje naše přírodní léčivé zdroje, čímž zesiluje jejich blahodárné účinky na organismus."

MUDr. Gabriela Hanslianová

Lázeňská léčebně rehabilitační péče,
lázně Teplice nad Bečvou

"V první řadě musíme pohlížet na molekulární vodík jako na "buněčný čistič". S molekulárním vodíkem pak bude spousta terapií mnohem, mnohem úspěšnějších. Použití molekulárního vodíku se stane standardním postupem v medicíně, stejně jako použití dezinfekce při zranění."

Prof. Guy Van Elssacker, DrSc.

EIMHT

"Prvním a základním pilířem dlouhověkosti je molekulární vodík."

Dr. Jan Pokrywka

Lékařská praxe Dr. Jana Pokrywky, Polsko

"Pracuji jako specialista na léčbu páteře téměř čtyřicet let a do své praxe jsem zavedl vodíkovou terapii před čtyřmi lety. Mohu upřímně říci, že změnila životy. Viděl jsem lidi s revmatoidní artritidou a osteoartritidou, roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou nemocí, CHOPN, neuropatickou bolestí, kteří velmi pozitivně reagovali na užívání molekulárního vodíku. Od tisíců lidí, které jsem léčil, jsem nikdy neměl negativní odezvu. Molekulární vodík bude vždy součástí mé praxe."

Noel O Connor D.O.

H2 Clinic, Cork, Irsko

________________________________________________________________________________

 Co vše ve vodíkových procedurách můžete zažít?  

Inhalační brýle (nosní kanyla)

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE

Inhalace Molekulárního Vodíku® snižuje oxidační stres a zánětlivé procesy v těle. Zlepšuje prokrvení orgánů a cirkulaci krve a podílí se na udržení rovnováhy vnitřního prostředí těla.


H2 Aplikátor vodní (difuzér)

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE

Pití vody obohacené o vodík hydratuje, napomáhá neutralizaci volných radikálů v organizmu a snižuje zánětlivé procesy v těle. Když pijete vodíkovou vodu, působí nejprve v žaludku a střevech, odkud putuje do jater. Tam je kvůli léčebným účinkům důležité, aby vodík působil alespoň hodinu, než je krevním řečištěm roznášený po celém těle.

Wellness masážní brýle s využitím molekulárního vodíku H2

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE

Terapie vodíkem pro suché oči, bolest a jiné symptomy. Tento výrobek je vhodný pro osoby, které používají elektronické přístroje, jako jsou mobilní telefony a počítače, pacienty se syndromem suchého oka a únavou zraku.

H2 ušní aplikátor

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE

Aplikace Molekulárního Vodíku® do ušního prostoru snižuje zánětlivé procesy a oxidativní stres ve sluchovém orgánu.

H2 návlekový aplikátor

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE

Návleky slouží k aplikaci Molekulárního Vodíku® na ohraničený místo dolních či horních končetin. Uživatel tak může využít topickou nebo transdermální terapii plynem. Molekulární Vodík® snižuje zánětlivé procesy ve tkáních a působí příznivě na celou škálu kožních onemocnění.

H2 infuzér pro koupel chodidel

PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE

Tento aplikátor vytváří ve vodě iontové pole. Pozitivní nebo negativní ionty jsou generovány do vody a absorbovány přes chodidla do vašeho krevního oběhu. V těle se ionty vážou na toxiny. Toxiny jsou následně vyplaveny ven kůží na chodidlech do vody. Vyplavené toxiny jsou často viditelné a projevují se změnou barvy ve vodě.


ČASTÉ DOTAZY: ¨

Má vedlejší účinky? 

Dosud nebyly evidovány žádné nežádoucí či toxické účinky H2. Za vedlejší účinky by se mohly považovat jen projevy spojené s "očistou" organismu, možná časté nutkání močení.

voda obohacená vodíkem pomáhá proti kocovině, můžete pít s vínem nebo ráno po vínu.

Opravdu funguje? Není to jen reklamní bublina?

Pozitivní účinky H2 zkoumá mnoho odborníků na celém světě už skoro deset let. H2 je čím dál více využíván nejen díky pozitivním působení na lidský organismus v regeneraci ale i v kosmetice, dále také ve veterinární sféře a agrikultuře.

Když pijete vodíkovou vodu, působí nejprve v žaludku a střevech, odkud putuje do jater. Tam je kvůli léčebným účinkům důležité, aby vodík působil alespoň hodinu, než je krevním řečištěm roznášený po celém těle.

Jak dlouho můžu přípravek používat?

Produkty je dobré užívat kontinuálně, nicméně je lze také užívat pouze po určité období.

Nemůže ve mně H2 vybuchnout?

H2 rozpuštěný ve vodě nebo obsažený v těle není výbušný.

Za jakou dobu mohu pocítit výsledky působení H2 v těle?

Doba používání záleží na typu produktu a na tom, jak závažné či dlouhodobé jsou konkrétní problémy.

Mohu používat H2 v kombinaci s jinými léky?

Ano, naše produkty s H2 se mohou kombinovat s jinými doplňky stravy a léky